Upcoming Events
  1. 27. Uluslararası Türk Pedodonti Derneği Kongresi

    October 22 - October 25
  2. 2nd Global Summit IAPD

    November 6 - November 8
  3. 28th IAPD Maastricht Congress

    09/06/2021 - 12/06/2021

Türk Pedodonti Derneğinin Değerli Üyeleri,

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinin değerli öğretim üyelerinden, Sayın Prof. Dr. Cemal ERONAT emekli olmuştur. Sayın Hocamızın Türk Pedodonti Camiasına yapmış olduğu değerli bilimsel katkılarından dolayı teşekkür eder, emekliliğinin hayırlı olmasını ve sağlıkla geçmesini dileriz.

Türk Pedodonti Derneği Yönetim Kurulu

Olağan Genel Kurul Erteleme Duyurusu

 

Türk Pedodonti Derneği’nin Değerli Üyeleri,
İçişleri Bakanlığı’ndan derneğimize gönderilen, “Corona virüs ile mücadelede alınan tedbirler kapsamında, dernek genel kurul ve diğer toplantılarının ertelenme kararı ile birlikte, yine derneklerce verilmesi gereken zorunlu beyanname ve bildirimlerin süreleri de 01 Ağustos 2020 tarihine kadar geçici olarak ertelenemiştir.” talimatı doğrultusunda, 27 Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan TPD Olağan Genel Kurulu ertelenmiştir. Genel Kurul için belirlenecek olan yeni tarih siz değerli üyelerimize 01 Ağustos 2020 tarihinden sonra duyurulacaktır.
Bilgilerinize sunarız

Türk Pedodonti Derneği üyesi olan başarılı doktora öğrencilerine kongre katılım desteği sağlamak amacı ile gerçekleştirilecek bu etkinliğe sizlerinde desteklerini bekliyoruz. Banka hesap bilgierimizi aşağıda bulabilirsiniz.
TC İş Bankası Çapa İstanbul Üniversitesi Şubesi
Türk Pedodonti Derneği
Hesap no: 1200-3142703 (TL)
Müşteri numarası: 725 45037
IBAN: TR56 0006 4000 0011 2003 1427 03
3-7 Temmuz 2019 tarihleri arasında Cancun, Meksika’da düzenlenen 27. International Association of Paediatric Dentistry Kongresi sırasında yapılan Genel Kurul sonucu Prof.Dr.Figen SEYMEN International Association of Paediatric Dentistry (Uluslararası Çocuk Diş Hekimliği Birliği) Board of Directors (Yönetim Kurulu) üyeliğine seçilmiştir.
Türk Pedodonti Derneğimizin Başkanı sayın hocamız Prof. Dr. Figen SEYMEN “IAPD board” üyeliğine seçilmiştir. Kendisini tebrik eder yeni görevinde başarılar dileriz.

“IAPD Regional Meeting ve 25. Turk Pedodonti Derneği ortak kongresine ait bilgi ve görseller IAPD Web sitesinde yayınlanmıştır. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.”

Türk Pedodonti Derneği Yönetim Kurulu üyesi, Ankara Şubesi Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı sayın Hocamız Prof. Dr. Atilla Ataç, Türk Diş Hekimleri Birliği Başkan’lığına seçilmiştir.

 

Türk Pedodonti Derneği Yönetim Kurulu üyesi, İzmir Şubesi Başkanı ve Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Ana Bilim Dalı Başkanı sayın Hocamız Prof.Dr. Ali Rıza Alpöz, Merkez Denetleme Kurulu Üyeliği’ne seçilmiştir.

 

Pedodonti Ailesi ve Türk Diş Hekimliği adına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.